Nasze pokoje

Nasze pokoje

Pokoje 2-osobowe

Pokoje 2-osobowe dla osób, które podróżują we dwoje lub cenią sobie prywatność. Każdy pokój wyposażony jest w Tv oraz prywatną łazienkę. Do dyspozycji naszych gości jest w pełni wyposażona kuchnia oraz atrakcje na terenie obiektu.

Dostępne od 35 zł/os.

Pokoje 4-osobowe

W każdym pokoju 4-osobowym znajdują się 4 wygodne łóżka 1-osobowe, telewizor oraz szafa na ubrania. Pokoje posiadają prywatną łazienkę. Do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażona kuchnia oraz atrakcje na terenie obiektu.

Zapytaj o dostępność:

Pokoje 6-osobowe

Przestrzenne 6-osobowe pokoje z Tv oraz prywatną łazienką. Ułożenie oraz wielkość pokoju sprawia, że każdy odwiedzający ma swoje miejsce. Do dyspozycji gości jest kuchnia oraz atrakcje oferowane na miejscu.

Zapytaj o dostępność:

Dlaczego nasze pokoje?

Pole biwakowe „Nad zalewem” działa dla Państwa od 2012 roku oferując 18 w pełni umeblowanych i komfortowych miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz TV.

W obiekcie, do Państwa dyspozycji jest aneks kuchenny, pralka, darmowe WI-FI oraz całodobowy parking. Dodatkowo na miejscu jest plac zabaw, boisko do piłki nożnej oraz siatkowej, łowisko, wypożyczalnia sprzętu sportowego, bar sezonowy oraz miejsce na ognisko.

Prywatna łazienka

Sprzęt AGD RTV

Darmowe WI-FI

Parking

Tłumacz »