O NAS

O NAS

Pole biwakowe "Nad Zalewem"

O NAS

Pole biwakowe Nad Zalewem to leśna polana, która działa od 2012 r.  w miejscowości Imielin. Położona jest 7 km od trasy S1 oraz 1,5 km od trasy 934. Koło nas, bo zaledwie kilkaset metrów jest jedna z popularniejszych atrakcji w tym regionie – Zbiornik Dziećkowice. Malowniczy krajobraz oraz spokój od ulicznego zgiełku czynią to miejsce idealnym do wypoczynku o każdej porze roku. 

może być obrazem przedstawiającym pole biwakowe

O NAS

Pole biwakowe Nad Zalewem to leśna polana, która działa od 2012 r.  w miejscowości Imielin. Położona jest 7 km od trasy S1 oraz 1,5 km od trasy 934. Koło nas, bo zaledwie kilkaset metrów jest jedna z popularniejszych atrakcji w tym regionie – Zbiornik Dziećkowice. Malowniczy krajobraz oraz spokój od ulicznego zgiełku czynią to miejsce idealnym do wypoczynku o każdej porze roku. 

może być obrazem przedstawiającym pole biwakowe

UDOGODNIENIA "NAD ZALEWEM"

Miejsce do ustawienia namiotów, przyczep kempingowych i kamperów.

Natryski oraz ubikacja dostosowana do osób z niepełnosprawnością.

Zrzut nieczystości.

Przyłącza elektryczne.

Całoroczny parking dla przyczep.

Pokoje oraz pokoje pracownicze.

Dla gości pensjonatu - w pełni wyposażona kuchnia.

Internet WI-FI.

DOSTĘPNE ATRAKCJE

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, tak aby każdy spędził ten czas przyjemnie i mógł dobrać preferowaną przez siebie formę wypoczynku.

Atrakcje, które oferujemy:

  • plac zabaw,
  • boisko do piłki nożnej i piłki siatkowej,
  • łowisko,
  • wypożyczalnię sprzętu sportowego,
  • miejsce do grillowania,
  • bar sezonowy.

ATRAKCJE W POBLIŻU

Niedaleko naszego pola biwakowego jest wiele różnych atrakcji, które zachęcamy odwiedzić, by lepiej poznać tę część Polski. Każdy znajdzie coś dla siebie, w pobliżu znajdują się parki rozrywki, muzea, gokarty, baseny czy kręgle.

logo energylandii

Energylandia w Zatorze ~30 km

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce! Dzięki współpracy z Energylandią, goście Nad Zalewem mogą zakupić bilet wstępu na teren parku rozrywki z 5% zniżką. 🙂

może przedstawiać obraz zalewu dziećkowice

Zbiornik Dziećkowice

Zbiornik Imieliński położony jest kilkaset metrów od naszego pola biwakowego, więc najbliżej spośród wszystkich atrakcji. Na miejscu czeka na Państwo wypożyczalnia sprzętu wodnego.

może być obrazkiem przedstawiającym Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau Oświęcim ~15 km

Miejsce pamięci i Muzeum, były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny zagłady.

może być obrazem przedstawiającym Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach

Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach ~15 km

CMP w Mysłowicach pokazuje dorobek i dziedzictwo polskiego pożarnictwa. Na ich stronie www mogą Państwo udać się na wycieczkę po wirtualnym muzeum. Jeśli jednak zdecydujecie się jechać i osobiście zwiedzić to miejsce - w niedzielę wstęp wolny dla wszystkich zwiedzających indywidualnie.

może przedstawiać logo laserhouse

LaserHouse Sosnowiec ~16 km

Laserhouse to miejsce do gry w laserowego paintballa. Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą na specjalnie przygotowanej arenie w stylu gier komputerowych.

może przedstawiać logo muzeum śląskiego

Muzeum Śląskie w Katowicach ~24 km

Katowice to piękne miasto, które dostarcza wielu atrakcji m.in. Trzy Stawy, Spodek czy Muzeum Śląskie, które jest podzielone na interesujące działy oraz wystawy tematyczne.

może przedstawiać logo wodnego parku w Tychach

Wodny Park Tychy ~24 km

Najnowocześniejszy aquapark na Śląsku - unikatowe atrakcje, baseny, strefa spa oraz saun, jak i również możliwość lekcji surfingu!

może przedstawiać logo parku śląskiego

Park Śląski w Chorzowie ~30 km

W Chorzowie czeka na Państwa wiele atrakcji m.in. Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko, Planetarium, ZOO, Skansen oraz Ogród Botaniczny. Wszystko to w jednym miejscu!

Muzeum Zamkowe w Pszczynie ~40 km

Muzeum Zamkowe w Pszczynie to wyjątkowe miejsce na mapie Polski prezentujące unikatowy typ rezydencji magnackiej, urzekającej autentyzmem. W zamku, którego kształt bryły nie zmienił się od prawie 150 lat, zachowało się około 80 procent oryginalnego wyposażenia z przełomu XIX i XX wieku. Będąc tam warto przejść przez malowniczy park aż do Zagrody Żubrów.

może przedstawiać logo Kopalni Guido

Kopalnia Guido w Zabrzu ~42 km

Kopalnia Guido - unikatowy obiekt turystyczny, wpisany na listę Pomników Historii Rzeczpospolitej Polskiej. Takiego zabytku techniki górniczej nie ma w całej Europie! Do wyboru są trzy warianty zwiedzania.

może przedstawiać logo Kopalni Soli "Wieliczka"

Kopalnia Soli w Wieliczce ~80 km

Wybierając się w stronę Krakowa warto odwiedzić Kopalnię Soli "Wieliczka" - od wielu wieków wzbudza zachwyt wśród odwiedzających ją turystów z całego świata. Na miejscu zobaczą Państwo podziemne jeziora i wyrobiska, wykute w soli kaplice, rzeźby i płaskorzeźby.

Tłumacz »